Wyjazdy narciarskie do Bukowiny Tatrzańskiej 
15 km tras

 

Dostępność licznych wyciągów, bogata baza noclegowa i obecność kompleksu wodnego, który służy nie tylko jako obiekt rozrywkowy, ale też uzdrowiskowy i rehabilitacyjny – wszystko to można znaleźć decydując się na wyjazdy narciarskie do Bukowiny Tatrzańskiej. Ta polska lokalizacja, choć niewielka, przyciąga wielu entuzjastów sportów zimowych.

 

Na miejscu znajdują się wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego, szkółki narciarskie i snowboardowe oraz łącznie ok. 15 m tras zjazdowych o różnym stopniu trudności. Dzięki temu, zarówno amatorzy, jak i osoby już jeżdżące na nartach lub desce snowboardowej znajdą odpowiedni dla siebie stok. W Bukowinie Tatrzańskiej znajduje się kilkanaście wyciągów narciarskich, głównie orczyków.

 

Ta Polska lokalizacja ma wiele do zaoferowania entuzjastom zimowego szaleństwa. Bukowina Tatrzańska to dobra opcja na wyjazdy na narty lub snowboard ze względu na dostępność licznych wyciągów, różnorodnych udogodnień i dodatkowych atrakcji w okolicy. Zachęcamy do odwiedzenia tej górskiej miejscowości.

 

 

narty Polska Bukowina Tatrzańska