Wyjazdy narciarskie do Trzech Dolin

 

600 km tras o niskim stopniu trudności i niemal 200 różnego rodzaju wyciągów, takich jak orczyki, gondolki i kolejki krzesełkowe – wszystko to można znaleźć decydując się na wyjazdy narciarskie do Trzech Dolin. Jest to bowiem jedna z wielu atrakcyjnych lokalizacji dostępnych w naszej bazie, która świetnie sprawdzi się do uprawiania licznych sportów zimowych i nie tylko. Zachęcamy zatem do sprawdzenia jej szczegółów osoby, które cenią sobie aktywności na stokach.


Atutem tej francuskiej lokalizacji jest również obecność klubów nocnych, barów, a także niezwykle komfortowych ośrodków wypoczynkowych z licznymi udogodnieniami. Mieści się tam też tor saneczkowy, basen, kino, kort tenisowy i nie tylko. Można więc zarówno zażywać różnorodnych sportowych aktywności (na stokach lub nie), jak i oddać się licznym rozrywkom, wypocząć oraz się zrelaksować.


200 km tras łatwych, 250 km średnich, 150 km trudnych oraz 120 km tras biegowych sprawiają, że Trzy Doliny to bardzo dobre miejsce na zimowy wyjazd na narty do Francji.

narty Francja Trzy Doliny