Wyjazdy narciarskie do Portes Du Soleil 

 

Marzy Ci się zimowe szaleństwo na stokach w regionie, w którym niemal 59% tras to warianty o średnim stopniu trudności? Jeśli tak, to sprawdź naszą bazę i wybierz wyjazdy narciarskie do Portes Du Soleil. W tej lokalizacji znajduje się również 26% tras łatwych i 15% trudnych, więc zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści znajdą tu opcję dla siebie.


Na miejsce można bez trudu dojechać z lotniska w Genewie i korzystać z różnego rodzaju sportów zimowych. Ta francuska lokalizacja świetnie sprawdzi się do pieszych wędrówek, a także dostępne są w niej inne ciekawe opcje, takie jak loty paralotnią lub strzelanie z łuku. Mieszczą się w niej również różnorodne ośrodki wypoczynkowe, które umożliwiają pobyt w komfortowych warunkach.

Największą zaletę stanowi jednak łącznie ponad 600 km atrakcyjnych tras zjazdowych z licznymi wyciągami i kolejkami. Zachęcamy więc do wyboru Portes Du Soleil jako lokalizacji na wyjazd na narty do Francji dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody i wygodnych ośrodkach.

 

650 km tras

26% tras łatwych

58,5% tras średnich

15,5% tras trudnych

narty Francja Portes Du Soleil