Wyjazdy narciarskie do Skiarena - Jizerky 

 

A może zimowe szaleństwo oraz relaksujący wypoczynek na górskich stokach w kraju będącym sąsiadem Polski? Jeśli interesują Cię wyjazdy na narty do Czech, sprawdź atrakcyjne destynacje proponowane w naszej bazie.

 

Znajdziesz w niej taki kierunek, jak Skiarena Jizerky, gdzie można skorzystać z 17 km dostępnych tras, zlokalizowanych w trzech ośrodkach: Tanvaldský Špičák, Severák i Bedřichov. Osoby początkujące świetnie odnajdą się na stokach Bedřichov oraz Severák, gdzie dostępnych jest 6-10 wyciągów orczykowych i większość tras jest łatwa, natomiast bardziej zaawansowane osoby zapraszamy na stoki Tanvaldský Špičák, gdzie poszusować można również na stokach o większym stopniu trudności. Tutejsze trasy są również dłuższe. Dzięki zróżnicowaniu tras, ta czeska lokalizacja jest dobrym wyborem na aktywny wypoczynek na stokach zarówno dla amatorów, jak i osoby jeżdżące już na nartach.

 

W Skiarena Jizerky można skorzystać również z toru saneczkowego oraz innych zimowych sportów. Jest to więc dogodny kierunek nie tylko na wyjazdy narciarskie, ale także na inne formy aktywnego wypoczynku. Zachęcamy więc do wyboru tej lokalizacji lub sprawdzenia innych miejsc dostępnych w naszej internetowej bazie.

 

8,16 km tras

33% tras łatwych

36% tras średnich

31% tras trudnych

narty Czechy Skiarena - Jizerky