Wyjazdy narciarskie do Liberec

 

Szukając najlepszych stoków narciarskich z pewnością natrafią Państwo na Czechy i niesamowite miejsce, jakim jest Ještěd. W tym położonym nieopodal malowniczego miasta Liberec miejscu znajdują się niesamowite trasy, zmodernizowane w 2009 roku na potrzeby Narciarskich Mistrzostw Świata. Z ponad 9 km tras około 6 km jest na poziomie średnim, dzięki czemu większość użytkowników stoków znajdzie doskonałe warunki dla siebie. W tym miejscu satysfakcję znajdą zarówno rodziny z dziećmi, jak i zaawansowani miłośnicy zimowych zjazdów.

 

Z Liberec do Ještěd bez problemu można dojechać komunikacją publiczną, a same stoki wyposażone są w niezbędną infrastrukturę. Narciarze i snowboardziści mają do dyspozycji 9 wyciągów, które wyniosą ich na szczyty gór. Chcąc odpocząć chwilę od oferowanych przez stoki atrakcji, mamy do wyboru również atrakcyjny Aquapark. W przypadku ochoty na dalsze zabawy w śniegu jest też możliwość udania się do snowparku.

 

Ten zespół stoków to niesamowita atrakcja, z której skorzystać może cała rodzina. W razie potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, zapraszamy do kontaktu.

 

9,2 km tras

24% tras łatwych

66% tras średnich

10% tras trudnych

7,5 km tras biegowych

narty Czechy Liberec