Wyjazdy narciarskie do Ski Amade

 

Powszechnie wiadomo, że Austriackie Alpy to jedno z najciekawszych dla narciarzy miejsc w Europie, posiadające wiele tras, dostosowanych zarówno do początkujących, jak i prawdziwych wyjadaczy. Istnieje jednak jedno zrzeszenie stacji, oferujące ogrom atrakcji. Ski Amadé łączy pięć regionów - Gastal, Großartal, Hochkönig, Salzburger Sportwelt oraz Schladming-Dachstein. Dzięki temu do naszego użytku mamy aż 866,3 km tras. Ponad 500 km dostępnych zjazdów zakwalifikowane jest jako “średnie”, dzięki czemu niemal każdy znajdzie na nich coś ciekawego.

 

Ski Amadé to raj dla miłośników narciarstwa oraz snowboardu. Przygodę z tym miejscem zacząć można od wykupienia karnetu narciarskiego w postaci specjalnej karty, dzięki której zyskamy dostęp do każdego stoku. Każda z tras jest wyposażona w profesjonalne urządzenia, zapewniające wszystkim entuzjastom sportów zimowych pełną dostępność i bezpieczeństwo.

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy wszystkich dostępnych nam informacji na temat każdego ze stoków.

narty Ski Amade