val thorens - różne rezydencje

Nazwa obiektu: Różne rezydencje z apartamentami w pobliżu wyciągów narciarskich.

 

Podstawowe wyposażenie apartamentów:

aneks kuchenny z podstawowym wyposażeniem, lodówką, kuchenką (2 lub 4 palnikową), piekarnikiem lub kuchenką mikrofalową, czajnikiem (nie zawsze), zdecydowana większość ze zmywarką i TV, łazienka z WC.

 

Dostępne typy apartamentów:

Studio - dla 2 osób - składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z miejscami do spania dla 2 osób, łazienka z WC.
Studio - dla 3 osób - składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą dla 1 lub 2 osób oraz przedpokoju z łóżkiem piętrowym lub pojedynczym, łazienka z WC.
Studio - dla 4 osób - składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą dla 2 osób oraz przedpokoju z łóżkiem piętrowym, łazienka z WC.
Bilo 4 - dla 4 osób - składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą dla 1 lub 2 osób oraz sypialni z łóżkiem dwuosobowym, piętrowym lub dwoma pojedynczymi, łazienka z WC.

Bilo 5 - dla 5 osób - składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą dla 1 lub 2 osób, sypialni z łóżkiem dwuosobowym, piętrowym lub dwoma pojedynczymi oraz przedpokoju z łóżkiem piętrowym lub pojedynczym, łazienka z WC.

Bilo 6 - dla 6 osób - składające się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą dla 1 lub 2 osób, sypialni dla 2-4 osób oraz przedpokoju z łóżkiem piętrowym lub pojedynczym, łazienka z WC.
Trilo 6 - dla 6 osób - składający się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym z rozkładaną sofą dla 1 lub 2 osób, 2 sypialni dla 2 osób oraz przedpokoju z łóżkiem pojedynczym, łazienka z WC.

Skorzystaj z formularza i zarezerwuj obiekt w dogodnym terminie!

Val Thorens - Apartamenty

BTZ BIURO TURYSTYKI ZAGRANICZNEJ PRZEMYSŁAW CHMIELARZ

ADRES: GLIWICKA 228 | 40-860 Katowice
TEL: 730099076
EMAIL: biuro@btzkatowice.pl
WWW: btzkatowice.pl