LIVIGNO - Apartament baby - opis zakwaterowania

Nazwa obiektu: Baby

Lokalizacja: via Olta

Najbliższy wyciąg narciarski: 100 m - Cassana

Przystanek skibus: 80 m

Centrum: 150 m

Supermarket: 100 m

Restauracja: 50 m

Parking:

Narciarnia:

Wi-Fi:

W obiekcie znajdują się 2 przytulne apartamenty dla 2-3 osób. Do gondolki Cassana z łatwością dojdziemy w butach narciarskich – 100 m, a zatrzymujący się pod gondolką skibus zawiezie nas na trasy narciarskie po stronie Mottolino. Takie położenie apartamentów jest wręcz idealne dla uczestników wyjazdu narciarskiego, dając narciarzom i snowboardzistom łatwy dostęp do tras zjazdowych. W odległości krótkiego spaceru od obiektu (ok. 500m) znajduje się zabytkowy kościół Santa Maria Nascente, w pobliżu którego co roku, w bajkowej scenerii, od końca listopada do 23 grudnia odbywa się tradycyjny jarmark świąteczny. Można tutaj zakupić ręcznie robione ozdoby, bożonarodzeniowe figurki, noworoczne talizmany, biżuterię, aromatyczne zioła oraz inne tradycyjne wyroby. Niewiele dalej rozpoczyna się tętniąca życiem strefa piesza, z klubem Bivio oraz słynną Pizzerią Bait dal Ghet.  Dla osób przyjeżdżających samochodem dostępny jest bezpłatny, zewnętrzny parking.

 

Dostępne typy apartamentów:

MONO 2 – apartament jednopokojowy dla 2 osób składający się z pokoju dziennego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i rozkładaną sofą oraz łazienki z kabiną prysznicową i WC. W apartamencie znajduje się TV oraz mikrofalówka.

 

BILO 2 – apartament jednopokojowy dla 2-3 osób składający się z pokoju dziennego z w pełni wyposażonym aneksem kuchennym i sofą, sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz łazienki z kabiną prysznicową i WC. W apartamencie znajduje się TV oraz mikrofalówka.

MONO 2

BILO 2

Skorzystaj z formularza i zarezerwuj obiekt w dogodnym terminie!

LIVIGNO - Apartament Baby

BTZ BIURO TURYSTYKI ZAGRANICZNEJ PRZEMYSŁAW CHMIELARZ

ADRES: GLIWICKA 228 | 40-860 Katowice
TEL: 730099076
EMAIL: biuro@btzkatowice.pl
WWW: btzkatowice.pl